Czesne i rekrutacja

| Przedszkole Groszek i Żłobek Mały Groszek
  • Przedszkole i Żłobek Rekrutacja

Rekrutacja do naszego Przedszkola i Żłobka trwa cały rok.

Rekrutacja i zapisy do naszego Przedszkola i Żłobka trwają cały rok. Jedynym ograniczeniem są wolne miejsca.

Nie prowadzimy rekrutacji, typowej dla innych placówek – do nas dostaje się każde Dziecko, jeśli tylko posiadamy miejsce.

Pierwszeństwo do najmłodszej grupy przedszkolnej mają Dzieci z naszego Żłobka.

• Przedszkole i Żłobek Czesne

W ramach czesnego prowadzimy zajęcia dodatkowe - rytmika, angielski, gimnastyka, religia.

Żłobek – czesne 600 zł/miesiąc plus 15 zł wyżywienie dziennie.
    Przedszkole – 350 zł/miesiąc plus 15 zł wyżywienie dziennie.

Dodatkowo oferujemy szereg zajęć dodatkowych m. in.: balet, taniec, piłka nożna, lekkoatletyka, judo, kółko chemiczne i plastyczne, pianino. Opłata za zajęcia dodatkowo wynosi ok. 40-50 zł/miesiąc.

Numer Konta Bankowego*
    73 9044 0001 0020 0204 0211 0001

*Na konto prosimy nie robić przelewów za zajęcia dodatkowo płatne – te opłaty uiszczamy na konta bankowe osób prowadzących te zajęcia.
    *Na konto placówki nie przelewamy również opłat związanych z wycieczkami, podręcznikami, zdjęciami itp.

• Umowa Przyjęcia Dziecka do Przedszkola i Żłobka Pliki do pobrania

Zapraszamy do pobrania Umowy Przyjęcia Dziecka do Żłobka i Przedszkola.
  • Umowa Przyjęcia Dziecka do Żłobka Mały Groszek

• Umowa Przyjęcia Dziecka do Przedszkola Groszek

• Umowa Przyjęcia Dziecka do Żłobka Mały Groszek

• Umowa Przyjęcia Dziecka do Przedszkola Groszek

Bądź na bieżąco z Wydarzeniami w naszym Przedszkolu.