| Przedszkole Groszek
  • Przedszkole Niepubliczne Groszek

Przedszkole Groszek istnieje już ponad 10 lat.

Przedszkole Niepubliczne Groszek powstało w 2006 roku w wyremontowanym budynku, w którym funkcjonowała mleczarnia. Ponad stu letni niszczejący już budynek odzyskał blask i zyskał w ten sposób nową funkcję. Na obszernym terenie okalającym przedszkole znajduje się plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia, parkingi dla rodziców oraz personelu. Jako jedyne przedszkole niepubliczne wyposażone jest we własną kuchnię, przygotowującą codziennie świeże posiłki, również dla dzieci posiadających alergie pokarmowe. Przedszkole zlokalizowane jest w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku, bardzo blisko miejskiego węzła komunikacyjnego.

• Oddział żłobkowy w Przedszkolu Groszek

Wychodząc naprzeciw potrzebom Rodziców uruchomiliśmy oddział żłobkowy.

W 2015 roku wychodząc naprzeciw potrzebą rodziców uruchomiliśmy oddział żłobkowy dla dzieci od pierwszego roku życia do osiągnięcia wieku przedszkolnego w odrębnym budynku połączonym łącznikiem w jeden kompleks, dzięki czemu rodzice posiadający dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym nie muszą się przemieszczać między placówkami.

• Wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Zarówno w przedszkolu jak i w żłobku pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, której umiejętności zawodowe systematycznie są podnoszone w czasie organizowanych szkoleń.
    • Magdalena Pędzińska
    • Anna Woźniak
    • Adriana Andrzejewska
    • Angelika Faberska
    • Patrycja Nowak
    • Anna Rys
    • Agnieszka Szymańska
    • Marta Wiśniewska
    • Marta Stańko
      Nauczyciel
  • Szereg zajęć dodatkowych.

Placówka zapewnia szereg zajęć dodatkowych prowadzonych przez wykwalifikowane osoby, zarażające swoją pasją dzieci, dzięki czemu mogą one rozwijać nie tylko swoje umiejętności, ale również odkrywać talenty.
    • Ponad 10 lat

Przedszkole Niepubliczne Groszek istnieje od 2006 roku.

• Oddział żłobkowy

Dla dzieci od pierwszego roku życia do osiągnięcia wieku przedszkolnego.

• Wykwalifikowana kadra

Umiejętności zawodowe systematycznie są podnoszone w czasie szkoleń.

• Świetna lokalizacja

Przedszkole zlokalizowane jest w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

• Zajęcia Dodatkowe

Placówka zapewnia szereg zajęć dodatkowych prowadzonych przez wykwalifikowane osoby.

• Obszerny Teren

Plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia oraz parkingi.

Bądź na bieżąco z Wydarzeniami w naszym Przedszkolu.

Zobacz zdjęcia z naszego Przedszkola.